Telefon: 777 763 664
Sem vložte podnadpis

O nás


Kvalitní vozidla a příslušenství

Naše půjčovna provádí pravidelný autorizovany servis a kontrolu všech vozidel a příslušenství. Proto Vám můžeme garantovat, že jsou vozidla v perfektním stavu. Vozidla jsou půjčována vždy čistá zevnitř i zvenku

Pojištění včetně náhradního vozidla

Všechna vozidla jsou řádně pojistěna. Povinné ručení, havarijní a asistenční pojistění odpovídají podmínkám pro autopůjčovnu.

V případě poškození či nepojízdnosti vozidla, které jste si u nás vypůjčili, Vám v co nejkratším čase přistavíme nový náhradní vůz. Veškeré starosti s pojistnou událostí vyřídíme za Vás.

Přistavení vozu

Pokud si nemůžete vyzvednout zapůjčené vozidlo u nás, není problém se s námi domluvit a my vám rádi přistavíme automobil do 20-ti km zdarma.

Neomezené kilometry

Pokud plánujete dlouhou cestu, je možné zapůjčit vozidlo s neomezeným počtem najetých kilometrů. Pokud si však chcete půjčit dodávku jen  na kratší cesty, nabídneme vám cenově zvýhodněné tarify s omezeným počtem kilometrů.

Pronájem dodávky s řidičem

V případě, že se necítíte na řízení cizího vozidla nebo potřebujete pomoci i s naložením a vyložením nákladu, využijte naší služby "pronájem dodávky s řidičem."

Zapůjčíme vám i příslušenství

Půjčujete si vozidlo pro ne zcela běžnou činnost a nemáte specifické vybavení? Rádi Vám zapůjčíme veškerou výbavu, jako např.: střešní box, GPS navigaci, rudlík, upínací popruhy atd...